Wózki Quinny Kielce

Wózki Quinny Kielce

  • Opublikowane przez: Lullaby
  • /
  • Kategorie: Bez kategorii
  • |
  • Ilość komentarzy: 0

Wózki Quinny….

Produkty  marki Quinny nawiązują do miejskich klimatów. Naturalnym środowiskiem wózków Quinny jest miasto. Czuje się energię ulic i tu czuje się jak w domu. Tu wychowuje się swoje dzieci.  Żyjecie w  miejskim labiryncie budynków,ulic,  zaułków ale i wielu innych możliwości.  Jakiekolwiek wyzwanie rzuci Ci miasto, wózek akceptuje je z uśmiechem, bo bez trudu potrafi się dostosować do otoczenia. Jednocześnie kształtuje swoje otoczenie  aby dopasowało się do Ciebie.

Co więcej…

Produkty Quinny zaprojektowane są z myślą  właśnie o takim stylu życia. Firmy Quinny wierzy, że dodaje do niego realną wartość  oferując funkcjonalne rozwiązania pomocne życiu codziennym, w pokonywaniu wszelkich przeszkód ,małych wyzwań, które przed rodzicem stawia miasto każdego dnia. Tworzą kreatywne rozwiązania, dzięki, którym można być bardziej mobilnym na co dzień i w podróży.Dzięki produktom Quinny możesz podążać własną drogą!

Quinny to zarówno wózki głębokie (gondolowe), spacerowe oraz 2w1. Najpopularniejszym wózkiem jest bezapelacyjnie Quinny Moodd.

Kilka słów o nim….

Moodd to bardzo odważna konstrukcja. Jest to mądre rozwiązanie oraz idealne połączenie stylu i funkcjonalności. Mood został stworzony z zamiłowania do projektowania. Ten wózek to prawdziwa ikona stylu gwarantująca komfortową jazdę dziecka od urodzenia, aż do 3,5 roku życia. Dodatkowo oferuje inteligentne funkcje,takie jak szybkie składanie czy automatyczne rozkładanie. Design w wyszukanym, ciekawym stylu. Wózek Quinny Moodd jest gotowy na podbój miejskich twierdz!
1766700000 2018 quinny stroller 1stagestroller Moodd blue midnightblue 3qrt
Midnight Blue
  • Automatyczne rozkładanie
  • System podróżny
  • Siedzisko ustawiane w 2 kierunkach

Automatyczne rozkładanie

Dzięki unikalnej technologii wózek Quinny Moodd rozkłada się automatycznie. Równie łatwo idzie jego składanie.

System podróżny

System 3w1 jest idealny już dla noworodka. Wybierz gondolę,  przenośny fotelik Maxi-Cosi dla lub stylowe siedzisko spacerówki.

Siedzisko ustawiane w 2 kierunkach

Siedzisko Quinny Moodd z pozycją leżącą,jest idealne dla noworodka. Można je także przełożyć przodem do kierunku jazdy, by dziecko mógło patrzeć na świat.

Do wózków Quinny możecie dobrać w niemalże identycznej kolorystyce fotelik samochody Maxi- Cosi.

Maxi-Cosi przygotowało specjalną linię fotelików Pebble w kolorach, które idealnie łączą się z kolorystyką wózków Quinny. Wystarczy wpiąć fotelik do stelaża i jesteś gotowy by podążać wybraną przez siebie drogą!

Wózki Quinny możecie kupić w naszym sklepie stacjonarnym, gdzie na ekspozycji możecie zobaczyć jak wyglądają na żywo oraz w sklepie onlie:

//lullaby.com.pl/kategoria-produktu/wozki-quinny/

TAGI: Wózki Quinny Kielce, Wózki Quinny Kielce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X