SERWIS WÓZKÓW GREENTOM

SERWIS WÓZKÓW GREENTOM

  • Opublikowane przez: Lullaby
  • /
  • Kategorie: Bez kategorii
  • |
  • Ilość komentarzy: 1

Serwis wózków Greentom

Obserwując Wasze wpisy na forach, grupach, czytając Wasze wiadomości do nas na temat eksploatacji wózków Greentom postanowiliśmy wyjść Wam na przeciw.  Stworzyliśmy w naszym sklepie pogwarancyjny SERWIS WÓZKÓW GREENTOM! Mamy OGROMNE doświadczenie w eksploatacji oraz serwisie tychże wózków. Przykładem są nagrane przez nas filmy. Obrazują one np. czyszczenia hamulca czy demontowanie tapicerki do prania. Poza tym odbyliśmy szkolenie w głównym serwisie Greentom, więc zapewniamy Was, że nasz serwisant ma ogromne doświadczenie. Jeśli zależy Wam na bezpiecznym eksploatowaniu wózka, a jednocześnie zależy Wam na bezpieczeństwie Waszego Dziecka to koniecznie zróbcie przegląd Waszego wózka!

Czym będziemy się dokładnie zajmować?

Proponujemy Wam serwis „Door to door”! – nasz kurier zabierze Wasz wózek, a po naprawie/przeglądzie przyniesie go spowrotem.

– Wiemy, że bardzo często macie problemy z nie działającym hamulcem. Więc oczywiście taka usługa będzie dostępna w naszym serwisie! – czas naprawy 1-2 dni , koszt całkowity z przesyłką „door to door” 80zł

– Obcierające koło? To też dla nas nie będzie problemem! – Czas naprawy 1-2 dni, koszt całkowity z przesyłką 80zł

– Szumiące koło? Na to też mamy rozwiązanie! Czas naprawy 1-2 dni, koszt całkowity z przesyłką 80zł

-Będziemy także świadczyć usługę kompleksowego przeglądu oraz czyszczenia wózka (wyczyścimy hamulec,sprawdzimy i jeśli będzie potrzeba nasmarujemy łożyska oraz zwrotnice, wyczyścimy ramę wózka, a także upierzemy Waszą tapicerkę) – Czas naprawy do 5dni, koszt całkowity z przesyłką 120zł

To tylko przykładowe nasze usługi, które najczęściej zgłaszacie do nas. Będziemy oczywiście otwarci na wszystkie Wasze pytania i problemy dotyczące eksploatacji wózków Greentom.

Części serwisowe

Posiadamy w naszym serwisie części serwisowe: zaślepki do kół, łożyska, kosze, daszki, adaptery do daszków, zapięcia do tapicerki, maskownice do ram, koła, zwrotnice, podnóżki, części hamulca itp.

Czas naprawy ustalamy dokładnie telefonicznie/email’owo , zależny jest on od ilości pracy, a także potrzebnych części serwisowych.

Wiemy jak bardzo potrzebne są Wam wózki, dlatego szanując to, naprawy ustalamy indywidualnie tak aby wózek u nas był jak najkrócej.

Jeśli jesteście zainteresowani naszymi usługami – piszcie do nas! biuro@lullaby.com.pl ; tel. 501-108-190

 

tagi: Serwis wózków GreentomSerwis wózków Greentom, Serwis wózków Greentom

 

 

 

 

 

 

Komentarze (1)

  • Prosba Odpowiedz

    Witam potrzebuje ten czarny plastik do wózka greentom clasic

    9 stycznia 2019 at 18:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X