SERWIS WÓZKÓW GREENTOM

SERWIS WÓZKÓW GREENTOM

Serwis wózków Greentom

Obserwując Wasze wpisy na forach, grupach, czytając Wasze wiadomości do nas na temat eksploatacji wózków Greentom postanowiliśmy wyjść Wam na przeciw.  Stworzyliśmy w naszym sklepie pogwarancyjny SERWIS WÓZKÓW GREENTOM! Mamy OGROMNE doświadczenie w eksploatacji oraz serwisie tychże wózków. Przykładem są nagrane przez nas filmy. Obrazują one np. czyszczenia hamulca czy demontowanie tapicerki do prania. Poza tym odbyliśmy szkolenie w głównym serwisie Greentom, więc zapewniamy Was, że nasz serwisant ma ogromne doświadczenie. Jeśli zależy Wam na bezpiecznym eksploatowaniu wózka, a jednocześnie zależy Wam na bezpieczeństwie Waszego Dziecka to koniecznie zróbcie przegląd Waszego wózka!

Czym będziemy się dokładnie zajmować?

Proponujemy Wam serwis „Door to door”! – nasz kurier zabierze Wasz wózek, a po naprawie/przeglądzie przyniesie go spowrotem.

– Wiemy, że bardzo często macie problemy z nie działającym hamulcem. Więc oczywiście taka usługa będzie dostępna w naszym serwisie! – czas naprawy 1-2 dni , koszt całkowity z przesyłką „door to door” 80zł

– Obcierające koło? To też dla nas nie będzie problemem! – Czas naprawy 1-2 dni, koszt całkowity z przesyłką 80zł

– Szumiące koło? Na to też mamy rozwiązanie! Czas naprawy 1-2 dni, koszt całkowity z przesyłką 80zł

-Będziemy także świadczyć usługę kompleksowego przeglądu oraz czyszczenia wózka (wyczyścimy hamulec,sprawdzimy i jeśli będzie potrzeba nasmarujemy łożyska oraz zwrotnice, wyczyścimy ramę wózka, a także upierzemy Waszą tapicerkę) – Czas naprawy do 5dni, koszt całkowity z przesyłką 120zł

To tylko przykładowe nasze usługi, które najczęściej zgłaszacie do nas. Będziemy oczywiście otwarci na wszystkie Wasze pytania i problemy dotyczące eksploatacji wózków Greentom.

Części serwisowe

Posiadamy w naszym serwisie części serwisowe: zaślepki do kół, łożyska, kosze, daszki, adaptery do daszków, zapięcia do tapicerki, maskownice do ram, koła, zwrotnice, podnóżki, części hamulca itp.

Czas naprawy ustalamy dokładnie telefonicznie/email’owo , zależny jest on od ilości pracy, a także potrzebnych części serwisowych.

Wiemy jak bardzo potrzebne są Wam wózki, dlatego szanując to, naprawy ustalamy indywidualnie tak aby wózek u nas był jak najkrócej.

Jeśli jesteście zainteresowani naszymi usługami – piszcie do nas! biuro@lullaby.com.pl ; tel. 501-108-190

 

tagi: Serwis wózków GreentomSerwis wózków Greentom, Serwis wózków Greentom

 

 

 

 

 

 

Comments (7)

 • Prosba Odpowiedz

  Witam potrzebuje ten czarny plastik do wózka greentom clasic

  9 stycznia 2019 at 18:30
 • Agnieszka Odpowiedz

  Potrzebuje koła do grenntoma classic (stara wersja )

  30 stycznia 2019 at 08:59
  • Robert Odpowiedz

   Witam, potrzebuję przednie Koło oraz te boczny plastik do składania wózka,(clasic 2015)

   20 maja 2019 at 13:23
   • Koła Odpowiedz

    Witam czy jest możliwość kupna lub sprowadza IC z głównego serwisu nowych kół greentom przód i tył

    21 lipca 2019 at 12:53
 • Marta Odpowiedz

  Witam czy jest możliwość żeby zakupić u Was sam czarny daszek do greentoma

  28 lipca 2019 at 12:52
 • Ania Odpowiedz

  Witam potrzebuje czarnego przedniego koła czarnego do starej wersji wozka greentom , czy dostanę je u Państwa ? Jeśli tak jaka cena

  5 sierpnia 2019 at 09:21
 • Ewa Odpowiedz

  Witam. Ja zatem potrzebuje aż pałąk do classica, ochraniacze na pasy w kolorze sky oraz ten plastik od daszku który się wczepia w wozek

  7 stycznia 2020 at 22:56

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X