Przebijemy każdą cenę o 5%

PRZEBIJEMY KAŻDĄ CENĘ O DODATKOWE -5%!!!

Jeśli znalazłaś / znalazłeś w  naszym sklepie online produkt, który Cię interesuje, jednak w innym sklepie oferują Ci niższą cenę – NAPISZ DO NAS!

Przebijemy tą cenę jeszcze -5% !

Zasady promocji:

  1. Promocja dotyczy tylko tych produktów, które mamy dostępne w sklepie online,
  2. Aby skorzystać z promocji należy przesłać do nas wiadomość (email, na facebook, instagram) z linkiem do dostępnego produktu we skazanym sklepie, w którym cena danego produktu jest niższa niż w naszym sklepie online. Akceptujemy tylko oferty ze sklepów online oraz allegro. Nie akceptujemy ofert z OLX, LIMANGO czy innych podobnych portali. W odpowiedzi na Państwa wiadomość prześlemy Państwu kod rabatowy, który obniży cenę danego produktu w naszym sklepie online.
  3. Przesłany do nas link z produktem, musi uwzględniać produkt nowy, identyczny, tzn. taki sam pod każdym względem: producenta, modelu, koloru, kolekcji itp.
  4. Do ceny produktu prosimy również uwzględnić koszt przesyłki w danym sklepie. Porównanie odbywa się włącznie z kosztami przesyłki.
  5. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia zastosowania promocji jeśli cena przesłanego do nas produktu jest rażąco niska i może sugerować nieuczciwe zachowanie danego sprzedawcy.
  6. Promocja nie dotyczy  wyprzedaży sezonowych produktów oraz innych, prowadzonych przez producentów.

X