ŁÓŻECZKA DZIECIĘCE

ŁÓŻECZKA DZIECIĘCE

ŁÓŻECZKA DZIECIĘCE

KIELCE, GALERIA ECHO

Jeżeli szukasz właśnie łóżeczka dla swojego Dziecka to bardzo dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz łóżeczka znanej i renomowanej marki BELLAMY. Łóżeczka występują w dwóch standardowych rozmiarach : 60 x 120 i 70 x 140. Oczywiście mówimy tutaj o rozmiarze wewnętrznym łóżeczka. W takim również rozmiarze dobieramy materace. Zarówno w jednym jak i drugim łóżeczku mamy 3-stopniową regulacje wysokości materaca.Pewnie zastanawiacie się jaka jest różnica w tych łóżeczkach poza oczywiście rozmiarem?

A więc tak….

Łóżeczko mniejsze ( 60 x 120) posłuży nam do 2/2,5 roku maksymalnie i następnie musimy rozglądać się za kolejnym łóżkiem dla Dziecka. Jednak tutaj znów pojawia się problem jakie wybrać…? „Normalne” duże łóżko          90 x 200 czy może mniejsze przejściowe? Z naszego doświadczenia rodzice wybierają mniejsze łóżko przejściowe ponieważ taki maluch jest za mały na tak duże łóżko jak 90 x 200. Duże łóżko rodzice wybierają jako to trzecie – juz dla starszego dziecko 5/6 lat.

70 x 140…

Sytuacja jest zupełnie inna jeśli wybierzemy łóżeczko 70 x 140, które rośnie razem z naszym Dzieckiem. Co znaczy, że łóżeczko „rośnie z dzieckiem”? A oznacza to, że kiedy dziecko ma już te 2/3 latka to demontujemy bok naszego łóżeczka bądź oba boki i tworzymy z niego łóżko/sofę. Dzięki takiemu rozwiązaniu  łóżeczko 70 x 140 służy nam do 5 roku życia, a nie jak w przypadku 60 x 120 2/2,5 roku. Kiedy Dziecko mając już to 5 lat i wyrasta nam z łóżeczka to z czystym sumieniem możemy kupić łóżko w „normalnym” dużym rozmiarze.

Tym oto sposobem nie kupujemy w ciągu 6 lat 3 łóżek tylko 2. Co po pierwsze daje nam zaoszczędzić pieniądze jak i czas.

Dlatego jeśli macie tylko miejsce w domu/mieszkaniu na większe łóżeczko to nie zastanawiajcie się nawet przez chwilę tylko wybierzcie 70 x 140!

Poniżej przedstawiamy Wam kilka naszych propozycji.

ŁÓŻECZKO GOOD NIGHT  70 x 140

Łóżeczko to jak wspominaliśmy na początku rośnie razem z dzieckiem.Posiada trzy poziomy regulacji wysokości stelaża. Kiedy Dziecko samo potrafi chodzić, 2 wyjmowane lamelki pozwolą mu samodzielne i przede wszystkim bezpieczne wchodzić i wychodzić z łóżeczka. Kiedy Maluch jest starszy, łóżeczko może zmienić się w wygodną sofę, dzięki demontażowi przedniej ramki. Łóżeczko to zostało wyposażone w dodatkową barierkę ochronną, która zabezpiecza dziecko śpiące w łóżeczku w formie sofy przed wypadnięciem. Barierkę można zamontować w zależności od potrzeb, po prawej lub lewej stronie łóżeczka. Dodatkowo, łóżeczko posiada pojemną szufladę i maskownicę, która dyskretnie zasłoni zawartość szuflady.
Łóżeczko Good Night jest meblem, który samo w sobie jest piękne. Listwy łóżeczka zostały ozdobione stylowymi frezami. Dodatkowo na wezgłowiu zaprojektowano specjalny element dekoracyjny, który może zostać wypełniony napisem Good Night bądź bardziej indywidualnie i oryginalnie – imieniem dziecka.

Łóżeczko Pinette 70 x 140 => 70 x 160

Łóżeczko Pinette rozsuwa się do rozmiarów 70 x 160! Zresztą zobaczcie sami…

Łóżeczko Marylou 70 x 140

Klasyczna i elegancka linia mebli o świeżym i delikatnym wyglądzie. Kolekcja utrzymana jest w jasnej stylistyce, która uszlachetniona jest pięknymi, srebrnymi uchwytami.

 

To tylko garstka naszych propozycji. Jeśli chcesz zobaczyć całą naszą ofertę to zapraszamy stacjonarnie do Galerii Echo w Kielcach, poziom -1 lub na www.lullaby.com.pl. Meble dostarczamy bezpłatnie do domu.

TAGI: Łóżeczka dziecięce Kielce, Łóżeczka dziecięce Kielce,Łóżeczka dziecięce Kielce

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X