LA MILLOU

LA MILLOU

LA MILLOU…

Można by o nich rzec, że są niepoprawni marzycielami, którzy kolorują szarą rzeczywistość. Kreują, malują, bawimą się wzorami oraz materiałami i dodatkami. Wśród ich produktów znajdzie się coś dla klasyków, coś dla lubiących awangardę, dla otwartych na świat optymistów oraz dla tych, którzy zwariowaliby bez odrobiny szaleństwa.

Są otwarci na zmiany oraz nowe pomysły i nie dają się zamknąć w sztywne ramy. Zapomnieli już, co oznacza słowo trend, bo ciągle starają się stąpać własnymi ścieżkami i kreować swój radosny świat, do którego zapraszają wszystkich rodziców oraz ich dzieci.

Co więcej…

To z nimi i dla nich miękko i bezpiecznie zderzają nowe pomysły, a uśmiech i zadowolenie klientów pozwalają im sądzić, że zrobili wszystko najlepiej jak tylko się dało. Od pierwszej myśli, od pierwszego szkicu, do ostatniego szwu i zapakowania produktu w ich firmowy woreczek. Wiedzą, że wraz z ich produktem klienci otrzymali to, co w nich najlepsze i to, czym kochają się dzielić – niczym nieograniczona radość.

La Millou oznacza miło, kolorowo i bezpiecznie. Trzymają się tej dewizy „jak miś koala gałęzi” i patrzą na rosnącą liczbę uśmiechniętych twarzy. Wiedzą, że dalej muszą tak trzymać. Polubiły ich polskie dzieci oraz polscy rodzice, ale do La Millou przytulają się również setki, a może nawet już tysiące fantastycznych ludzi na kilku kontynentach świata.

Powstawanie produktu…

Wszystkie ich produkty powstają w Polsce. Posiadają niezbędne atesty, a wiele z ich produktów uzyskało nagrody lub wyróżnienie w prestiżowych konkursach, a także pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Ciągle chcą, by wszystko, co wychodzi spod ich rąk kojarzyło się z czymś wyjątkowym. Usilnie opierają się bylejakości, kiczowi. Chcą by La Millou było dla wszystkich przykładem tego, spotykając na swojej drodze odpowiednich ludzi, da się zrobić produkty, których nie powstydziłaby się żadna matka na całym globie.

W La Millou nie ma tajemnic. Jeśli jako klient masz nawet najdziwniejsze pytanie na temat ich produktów lub materiałów–po prostu napisz do nich lub zadzwoń. Na pewno znajdą dla Ciebie chwilę na pogawędkę,ponieważ dzięki nim twierdzą, że są bogatsi o doświadczenia i opinie, które płyną z ust i maili najważniejszych dla nich ludzi- troskliwych i dumnych rodziców.

BEZPIECZEŃSTWO

La Millou Lubi się bawić, ale nigdy w eksperymenty. Dlatego też współpracują tylko ze sprawdzonymi dostawcami, a przez sito ich, często bardzo długich, poszukiwań przechodzą tylko te surowce, których właściwości potwierdzone są certyfikatami i atestami. Na całym świecie usilnie szukają bezpieczeństwa dla dziecka i pewności dla mam. Dbają, aby ich produkty nie zawierały substancji szkodliwych dla zdrowia dziecka.Gwarantują prawidłowy rozwój i przyjazne środowisko. Dlatego współpracują zawsze tylko z najlepszymi producentami tkanin. Surowce używane w produkcji ich artykułów spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa,które są potwierdzone CERTYFIKATEM OEKO-TEX 100 W KLASIE I. Produkty posiadające ten certyfikat spełniają bardzo restrykcyjne wymagania stawiane artykułom dla dzieci i niemowląt.

Klasa I potwierdza nieszkodliwą dla zdrowia zawartość formaldehydu.Substancji bardzo niebezpiecznej dla niemowlęcia poprzez wdychanie i kontakt ze skórą.

Tkaniny są wytrzymałe oraz jednocześnie delikatne. Kolory pozostają żywe i trwałe dzięki unikalnej, a zarazem bardzo bezpiecznej metodzie nadruku.

Wypełnienia w kołderkach i poduszkach wykonane są z najwyższej jakości antyalergicznej włókniny silikonowej,która posiada Certyfikat Oeko-Tex 100.

Również nici, których używają posiada Certyfikat Oeko-Tex 100.

Produkty La Millou są pozbawione niebezpiecznych elementów. W śpiworkach do spania, zastosowali zamek, który jest ukryty, a korpusik nie posiada wystających elementów. Wszystko zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa w produktach dla dzieci.

Wypełnione kołderki i poduszki-jak również pozostałe produkty można prać w pralce. Dzięki czemu w szybki i łatwy sposób pozwala to na zachowanie maksymalnej czystości.

Ich poduszki dla niemowląt są bardzo płaskie, dzięki czemu główka dziecka nie zapadnie się w nich.

Poduszki Angel’s Wings otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Wszystkie Zabawki La Millou® wyprodukowane są zgodnie z dyrektywami dotyczącymi produkcji artykułów dla niemowląt.

JAK ROZPOZNAĆ ORYGINALNE PRODUKTY?

Zawsze od pierwszej do ostatniej nitki dbają o to, by produkty cieszyły swoją jakością, kolorami i delikatnością. Gdy spojrzycie na ich produkty, gdy ich dotkniecie, to poczujecie, że to nie są tylko puste słowa, ale sens ich całej pracy. Gdy kończą tworzyć każdy produkt, sygnują go metką.Doczepiają gustowny karnecik wraz z zawieszką serduszko i delikatnie składają do firmowego woreczka. Tak sporządzony pakunek trafia do rąk klientów.

KARNECIK…

Firmowy karnecik oprócz tego, że jest ładny pozwala napisać kilka miłych słów dla kogoś bliskiego, a także umieścić niewielki rysunek. Mała rzecz, a jednak cieszy.

PŁÓCIENNY WORECZEK….

Jak wiecie, La Millou dba o  swoje produkty. Dlatego też, żaden z nich nie wychodzi od nich pozbawiony ochrony. Zawsze dostaniesz go w  firmowym woreczku lub torbie.

ZAWIESZKA SERDUSZKO <3

Zawsze chcą, aby klienci poczuli, że wkładają w swoją pracę całe serce. Pewnie dlatego do każdego produktu La Millou dołączają zawieszkę serduszko.Ponieważ uśmiech i serce podarować najłatwiej.

METKA…

Nikogo pewnie nie dziwi, że produkty La Millou mają oryginalną metkę.Pprzecież wszyscy tak robią. Ale ich metka to coś więcej. To jak pieczęć gwarancyjna, mówiąca że produkt jest gotowy, a także sprawdzony i możecie się nim cieszyć do woli.

TAGI: La Millou, La Millou, La Millou

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X