Simple

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

 • 725.00

  Komoda wykonana jest z płyty MDF fornirowanej (naturalna okleina dębowa) w kolorze dębu, z płyty MDF malowanej na kolor śmietankowy oraz płyty meblowej. Posiada trzy pojemne szuflady.

 • 145.00

  Przewijak wykonany jest z litego drewna dębowego (dąb bielony).

 • 775.00

  Regał wykonany jest z płyty meblowej, płyty MDF w kolorze śmietankowym oraz płyty MDF fornirowanej (naturalna okleina dębowa) w kolorze dębu.

 • 345.00

  Skrzynia na zabawki wykonana jest z połączenia płyty meblowej, płyty MDF malowanej na kolor śmietankowy oraz płyty MDF fornirowanej (naturalna okleina dębowa) w kolorze dębu.

 • 1,225.00

  Szafa wykonana jest z płyty MDF fornirowanej (naturalna okleina dębowa) płyty MDF malowanej na kolor śmietankowy oraz płyty meblowej.

 • 855.00

  Łóżeczko dziecięce 70X140 z funkcją tapczanika na kółkach. Łóżeczko wykonane jest z płyty MDF malowanej na kolor śmietankowy oraz litego drewna dębowego (dąb bielony).

 • 945.00

  Łóżko dziecięce z funkcją tapczanika 70×140 wykonane jest z płyty MDF (przyczółek przedni i tylni oraz front szuflady) malowanej na kolor śmietankowy oraz bielonego drewna dębowego (ramki boczne z lamelkami, listwy otaczające przyczółki łóżeczka, stelaż pod materac).

 • 2,745.00

  Elegancka kolekcja utrzymana w stylu minimalistycznym. Kolorystyka ogranicza się do dwóch barw, którymi są: drewno dębowe oraz płyta MDF fornirowanej (naturalna okleina dębowa) w kolorze dębu delikatnie pobielone oraz śmietanka. Przyjemną dekoracją kolekcji są konsekwentnie rozmieszczone frezy w kształcie figur geometrycznych tj. prostokąt i kwadrat umieszczone na frontach mebli. Mebel jest nie tylko atrakcyjny stylistycznie ale również posiada udogodnienia w postaci pojemnych szuflad zastosowanych w komodzie, szafie oraz łóżeczkach. W regale brak jest oczywistych rozwiązań takich jak pełne boki, przestrzeń jest otwarta, dzięki czemu mebel jest lekki, a także pozwala na ciekawą aranżację.
  Meble mają zamontowane ciche prowadnice z samodomykiem firmy Hafele .

X