Ruban

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

 • 995.00

  Komoda wyposażona jest w 3 głębokie szuflady. Jest prosta i funkcjonalna. Blat komody wykonany jest ze specjalnej, bardzo odpornej na ścieranie melaminy, dekoru „dąb windsorski”, świetnie współgrającej z pozostałymi elementami z naturalnego dębu oraz lakierowanego MDF.
  Komoda posiada opcję domówienia przewijaka, który łatwo można zdemontować gdy Maluch już podrośnie!

 • 185.00

  Przewijak, pasuje do komody Ruban, można zdemontować gdy maluszek dorośnie.

 • 895.00

  Regał posiada 5 głębokich półek zabezpieczonych przed wypadaniem oraz pojemną szufladę. Górna i środkowa półka jest regulowana. Szuflada zdobiona jest piękną dębową wstążką, która służy jako uchwyt. Szuflada ma zamontowane ciche prowadnice z samodomykiem firmy Hafele. Regał będzie służył przez długie lata, dzięki wielu przegrodom i regulowanym półkom pomieści się w nim większość niezbędnych elementów.

 • 455.00

  Uzupełnieniem kolekcji Ruban jest pojemna skrzynia na zabawki, która pomieści dużo zabawek dziecięcych, bądź innych przedmiotów, np. pościele, ubranka. Jak cała kolekcja skrzynia przyozdobiona jest piękną drewnianą wstążką oraz zaokrąglonymi bocznymi krawędziami.

 • 1,175.00

  Pojemna szafa dwudrzwiowa wyposażona jest w trzy regulowane półki. Wnętrze szafy podzielone jest na dwie części. W jednej połówce znajduje się drążek na ubranka.

 • 255.00

  Szuflada 70×140 jest dodatkową opcją do łóżeczka Ruban 70×140 z funkcją tapczanika.

 • 995.00

  Łóżeczko o wymiarach 70×140 posiada charakterystyczne dla kolekcji Ruban pięknie zaokrąglone krawędzie. Jest funkcjonalne, ma 3 stopnie regulacji stelaża. Do łóżeczka pasuje materac o wymiarach: 70×140.

 • 3,525.00

  Ruban to kolekcja o subtelnej formie w eleganckiej kolorystyce. Kolekcja wnosi do pokoju dziecięcego nowoczesną elegancję. Przy odpowiedniej stylizacji, doskonale sprawdzi się w pokoju małego chłopca jak i dziewczynki. Te ekskluzywne, białe meble dziecięce przywodzą na myśl wpływy skandynawskie – znajduje to odzwierciedlenie w ich prostocie oraz solidnym wykonaniu.

X