Chusty do noszenia dzieci Kielce

Chusty do noszenia dzieci Kielce

Chusty do noszenia dzieci Kielce

Chusty do noszenia dzieci Kielce to zróżnicowana grupa produktów, które umożliwiają noszenie dziecka od narodzin, aż nawet do kilku lat.
Jest to długi pas materiału, który mocowany jest do ciała rodzica za pomocą odpowiedniego wiązania. Dzięki temu pozwala to doskonale dopasować chustę do każdej budowy ciała noszącego rodzica oraz dziecka

Chusty, które do noszenia dzieci w swoim składzie mają włókna naturalne, dzięki czemu są bezpieczne i zdrowe dla skóry dziecka.
Firma LennyLamb jest członkiem ASTM, BCIA, SEDNO. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasze produkty powstają zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

Chusty LennyLamb to jakość potwierdzona certyfikatami ASTM F2907-15 (amerykańskie) oraz PD CEN/TR 16512:2015 (europejskie)
Z chustą do noszenia dziecka możesz czuć się bezpiecznie, komfortowo i pewnie ponieważ dzięki ergonomicznej oraz bezpiecznej pozycji doskonale zapewni podtrzymanie główki, kręgosłupa, a także stawów biodrowych noworodka, niemowlaka, czy nawet wcześniaka.
Chusta równomiernie obciąża oba ramiona oraz biodra noszącego, dzięki czemu nawet podczas długich spacerów nie odczujesz dyskomfortu.

Kołysanie w rytm kroków mamy, znane jeszcze z życia płodowego, doskonale uspokoi dziecko. Dlatego noszenie dziecka w chuście jest najlepszym sposobem zarówno na usypianie, jak i budowanie bliskiej relacji podczas spacerów
Ty i dziecko nie znudzicie się jednym sposobem noszenia. Chusty umożliwiają noszenie dziecka z przodu, z boku i na plecach w zależności od Twoich potrzeb i etapu rozwojowego dziecka

W ofercie mamy chusty tkane w tym kółkowe oraz chusty elastyczne. Przeczytaj o tym, jak wybrać pierwszą chustę  na naszym blogu.
Jeśli produkt w Twoim ulubionym wzorze nie jest dostępny, skontaktuj się z nami.

Chusty tkane wiązane – Chusty do noszenia dzieci Kielce

Chusta tkana to idealna chusta do noszenia dziecka – jest nosidełkiem zarówno dla niemowlaka, jak i starszego dziecka. Można ją nosić na wiele sposobów. Ta sama chusta pasuje na osoby o różnych rozmiarach i różnych budowach ciała. Jej główną zaletą jest to, że zawsze jest dobrym wyborem bez względu na wiek, wagę czy etap rozwojowy dziecka. Wystarczy tylko odpowiednio dopasować wiązania. Pasuje na każdego rodzica, a wiązanie chusty to nic trudnego – do każdej nosidełka dla niemowlaka dołączamy instrukcję! Nosidełko dla dziecka to niezbędny element wyprawki noworodka.
Możliwe pozycje to: na boku, “brzuszkiem do brzuszka”, kołyska, na plecach, na boku.
Chusty LennyLamb to szeroki wachlarz splotów i wzorów: zaczynając od podstawowych o splocie skośno-krzyżowym przez sploty diamentowe, jodełkowe a kończąc na ekskluzywnej linii chust żakardowych.

Chusty kółkowe

Chusta kółkowa LennyLamb to szybkie, proste w użyciu i zajmujące niewiele miejsca nosidełko dla dziecka. Nie wymaga skomplikowanego wiązania chusty! Wystarczy dobrze przełożyć chustę do noszenia dziecka przez kółka, dopasować rozmiar do osoby noszącej włożyć dziecko i dociągnąć (według wskazówek w instrukcji). To niezbędny element wyprawki noworodka!
Jest nosidełkiem dla noworodka, ale tylko w pozycji poziomej (kołyska), natomiast od momentu, gdy dziecko stabilnie trzyma główkę można stosować również pozycje w pionie. W przypadku tych chust obowiązuje jednak ograniczenie wagowe i tutaj waga dziecka nie może przekroczyć 15 kg. Możliwe pozycje dla chust kółkowych to: na boku, “brzuszkiem do brzuszka”, kołyska, okazjonalnie można w nich nosić również na plecach.
Są to chusty jednokolorowe, pasiaste bądź o bardziej oryginalnym wzorze, w splocie skośno-krzyżowym, diamentowym albo żakardowym, wykonane z tkanin ze 100% bawełny lub z bawełny z domieszkami.

Chusty elastyczne

Są to chusty do noszenia dziecka – jednokolorowe, wykonane z wysokiej jakości dzianiny, w której składzie jest 100% bawełny.
Nosidełko dla dziecka to niezbędny element wyprawki noworodka, idealny noszenia od pierwszego dnia życia. Możliwe są dwie pozycje – kołyska i „brzuszkiem do brzuszka”, uzyskiwane na podstawie jednego podstawowego wiązania chusty.
W przypadku, gdy nie mamy ograniczeń finansowych, chusta elastyczna jest bardzo dobrym wyborem na nosidełko dla noworodka i kilkumiesięcznego niemowlaka. Jest wygodna i szybka w użyciu, a raz zawiązana może służyć przez cały dzień. Z czasem jednak, gdy dziecko podrośnie i jego waga przekroczy 10 kg, trzeba będzie zacząć stosować chustę tkaną bądź nosidełko ergonomiczne.

 

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Kielcach w Galerii Echo bądź do naszego sklepu online www.lullaby.com.pl.

TAGI: Chusty do noszenia dzieci Kielce, Chusty do noszenia dzieci Kielce, Chusty do noszenia dzieci Kielce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X