Wypożycz wózek

W ofercie posiadamy wózki Quinny oraz Greentom | Lullaby - wszystko dla Twojej pociechy i dla CiebieWypożycz bezpłatnie* przed zakupem wózek Greentom aby upewnić się czy spełnia on Twoje oczekiwania!

Jako jedyni na rynku wprowadziliśmy opcję wypożyczenia wózków Greentom abyście mogli przed zakupem upewnić się czy jest to odpowiedni wybór!

Wypożyczenie wózka „kosztuje” 60zł jako kaucja wpłacona na nasze konto bankowe. Wózek wysyłamy do Was na okres 24h. W tym czasie możecie wyjść na spacer z Dzieckiem, sprawdzić jak wózek sprawuje się w Waszym miejscu zamieszkania. To my zajmujemy się dostarczeniem i odebraniem wózka – my zlecamy kuriera. Waszym zadaniem jest tylko spakować wózek do wysyłki

* Jeżeli zdecydujecie się na zakup dowolnego wózka u nas (nie musi być to Greentom mogą być wózki Quinny)  w terminie 7 dni od data wypożyczenia, zwracamy wpłacone 60zł kaucji. Jeśli jednak nie dokonacie zakupu, kaucja pozostaje u nas na pokrycie kosztów przesyłek.

ABY ZAMÓWIĆ UZUPEŁNIJ FORMULARZ

Uzupełnij poniższy formularz zamówienia. Po odebraniu maila pracownik naszego sklepu zadzwoni do Ciebie i ustali wszelkie szczegóły (datę, informacje o wysyłce, umowa)
X