Szumisie – opinie, porady

Szumisie – opinie, porady

  • Opublikowane przez: Lullaby
  • /
  • Kategorie: Bez kategorii
  • |
  • Ilość komentarzy: 1

Szumisie| Pierwsza pomoc w zasypianiu dla Maluszka!

Szumisie to niezwykłe szumiące misie, które zostały stworzone po to, by zapewnić spokojny sen maluszkom i odrobinę wytchnienia zmęczonym rodzicom 🙂  Doskonale wiemy jak szczęśliwe i jednocześnie trudne chwile przeżywają rodzice, którym właśnie przyszło na świat dziecko. Polecamy Wam Szumisie. To naprawdę działa!!!

Teraz kilka słów o szumisiach…

W każdym Szumisiu jest aż 5 rodzajów szumu: biały szum przypominający dźwięk suszarki, szum fal morskich,szum o niższych częstotliwościach, szum padającego deszczu oraz wód płodowych z bijącym sercem.

Dla Dzieci, które potrzebują spać dłużej przy szumie,został stworzony System Non-Stop.  Ten tryb umożliwia uruchomienie misia na ciągłe szumienie – aż do 12 godzin.

Dbając o spokojny i długi sen maluszków dodano do misiów Czujnik Snu. Uruchomi on automatycznie Szumisia, gdy maluch zacznie się przebudzać i płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas.

Po 60 minutach szum zaczyna się powoli wyciszać, żeby nie rozbudzić malucha i sam wyłącza.

 Szumisie dbają o bezpieczeństwo nawet najmłodszych dzieci. Misie Szumisie uszyte są z atestowanych materiałów, odpowiednich już od pierwszego dnia życia. Wszystkie Szumisie po wyjęciu szumiącego serca można bez problemu prać w pralce.

Wszystkie funkcje szumiącego  serca ustawiamy jednym przyciskiem, bez potrzeby wyjmowania mechanizmu z misia.

 

Teraz coś dla lubiących wygodę i gadżety…

Szumiś z aplikacją i funkcją niani to nowość w ich kolekcji. Dzięki aplikacji obsługa jest jeszcze prostsza i wygodniejsza.

APLIKACJA  umożliwia ustawianie wszystkich funkcji misia na telefonie. Z pomocą aplikacji możemy uruchomić i wyłączyć misia, wybrać rodzaje szumu oraz poziom głośności, a także ustawić czas szumienia. Na telefonie aktywujemy również Czujnik Snu.

ALARM  w telefonie poinformuje rodzica, że dziecko zaczęło się przebudzać lub płacze

FUNKCJA CZUWANIA czuwa przy dziecku nawet, gdy nie szumi a kiedy maluch zacznie płakać, rodzic dostanie powiadomienie na telefon

  

Aplikacja iOS wymaga wersji systemu 8.0 lub wyżej, Aplikacja Android wymaga zaś wersji systemu 4.4 lub wyższej. Aplikacja wymaga urządzenia z modułem Bluetooth  4.0  LE. Przed zakupem zalecamy sprawdzić kompatybilność ze swoim telefonem!

Aplikacja komunikuje się z Szumisiem za pośrednictwem technologii  Bluetooth.  Zasięg komunikacji zależy od rodzaju ścian w budynku i zakłóceń elektronicznych i zazwyczaj wynosi od 6m do 10 metrów.

 Dlaczego dzieci tak lubią zasypiać przy białym szumie i Szumisiach?

Bo podobny dźwięk, który emituje Szumiące Serce Szumisia słyszały przez kilka miesięcy w brzuchu mamy. Po urodzeniu kojarzy im się z bezpieczeństwem i spokojem. Wycisza i pomaga spokojnie zasnąć..

Dlatego z czystym sumieniem polecamy go wszystkim świeżo upieczonym rodzicom 🙂 Możecie je zakupić oczywiście u nas na stronie – http://lullaby.com.pl/kategoria-produktu/zabawa/szumisie/

TAGI: Szumisie, Szumisie

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X