Premiera Edycji Limitowanej Wózków Greentom w Polsce

Premiera Edycji Limitowanej Wózków Greentom w Polsce

  • Opublikowane przez: Lullaby
  • /
  • Kategorie: Bez kategorii
  • |
  • Ilość komentarzy: 0

Premiera Edycji Limitowanej Wózków Greentom w Polsce

Witajcie 🙂 Pod koniec miesiąca sierpnia odbyła się premiera Limitowanej Edycji wózków Greentom w Polsce. Na miejsce premiery został wybrany właśnie nasz sklep! Jesteśmy z tego powodu niesamowicie dumni! Było to dla nas ogromne wyróżnienie, a jednocześnie docenienie naszego zaangażowania w sprzedaż tych niesamowitych wózków dla dzieci! Cieszymy się, że jako pierwsi w Polsce mogliśmy pokazać tą niesamowitą kolekcję! Długa zastanawialiśmy jak zostanie przyjęta przez wielbicieli/ wielbicielki marki Greentom. Szybko jednak okazało się, że kolekcja ta zyskała ogromne grono swoich wielbicieli/wielbicielek! Pierwsze egzemplarze sprzedały się w niesamowicie szybkim tempie!

Co więcej….

Kolorom, który najbardziej przypadł do gustu klientów było kolor „ROSE” (pudrowy róż). Przypomnimy tylko, że edycja limitowana to cztery wspaniałe kolory: ROSE(pudrowy róż), SKY(błękitny), HONEY(miodowy), CHARCOAL (ciemnoszary). Oczywiście w połączeniu szarej, białej lub czarnej ramy. Oprócz tego wraz edycją limitowaną zostały wprowadzone większe koła…tylne zostały zwiększone o około (2 cm). Zwiększone znaczy, że jest na nich więcej pianki, dzięki czemu wózek jest wyższy o te 2cm , a także lepiej amortyzuje nierówności. Zmieniona została również struktura materiału – jest ono zdecydowanie grubszy niż e edycji klasycznej, co oczywiście jest dużym plusem – szczególnie wizualnym.

Warto wspomnieć….

Warto nadmienić, że była to pierwsza edycja limitowana jaka została stworzona przez markę Greentom. Okazało się ona jednak ogromnym sukcesem! Już w pierwszym dwóch tygodniach sprzedaży zabrakło koloru ROSE! Tak jak wspominaliśmy wcześniej okazał się on najbardziej rozchwytywanym kolorem wśród klientów. Oczywiście klientów szukających wózka dla dziewczynki 😉 Wśród kolorów „męskich” najczęściej wybieranym okazał się kolor ciemnoszary (charcoal).

Początkowo w sprzedaży były tylko całe wózki. Nie możny było kupić samej tapicerki. Jednak w pewnym momencie producent zdecydował się na sprzedaż samych materiałów (na szczęście) :). Wiele osób czekało na ten moment!

Reasumując…pierwsza w historii edycja limitowana wózków Greentom została przyjęta z OGROMNYM entuzjazmem wśród wielbicieli wózków dziecięcych Greentom!

Oczywiście całą kolekcję limitowaną możecie kupić w naszym sklepie online:

www.lullaby.com.pl

Zapraszamy również do obejrzenia filmiku z premiery wózków Greentom!

TAGI: Edycja limitowana wózków Greentom, : Edycja limitowana wózków Greentom, : Edycja limitowana wózków Greentom 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X