ŁÓŻECZKO GOOD NIGHT BELLAMY…

ŁÓŻECZKO GOOD NIGHT BELLAMY…

  • Opublikowane przez: Lullaby
  • /
  • Kategorie: Bez kategorii
  • |
  • Ilość komentarzy: 0

ŁÓŻECZKO GOOD NIGHT BELLAMY…

Na początku kilka zdań o firmie Bellamy…

Firma ta oferuje meble do pokoju dziecka. Tworzy rozwiązania dla maluchów, dbając o ich komfort od pierwszych chwil życia ale także dla tych trochę starszych dzieciaków 😉 Wykonuje ekskluzywne projekty, mam na uwadze nie tylko estetyczny wygląd, ale również bezpieczeństwo konstrukcji. W związku ze zmieniającymi się potrzebami maluchów oraz rodziców, firma Bellamy tworzy produkty bardzo funkcjonalne. Wiele z ich projektów dla maluszków może pełnić z czasem rolę wyposażenia wnętrza w pokoju przedszkolaka , ucznia czy nawet nastolatka. Oferuje pełne zestawy utrzymane w spójnym,eleganckim stylu, jak również pojedyncze egzemplarze…

Ale wracając do tematu…

Dziś chcieliśmy przedstawić Wam łóżeczko, które w naszej opinii zasługuje na miano najładniejszego  – łóżeczko Good Night Bellamy! Dlaczego tak uważamy? Zobaczcie sami! 🙂

Łóżeczko to występuje w 4 kolorach : pure- kremowe/ecru , snow – białe, flamingo- różowe, mint – miętowe oraz grey -szare. Każde z nich ma w sobie mnóstwo uroku i tego nie można zaprzeczyć 😉

Good Night występuje w rozmiarze 70 x 140cm (rozmiar wewnętrzny łóżeczka), dzięki czemu łózeczko rośnie wraz z dzieckiem. Posiada trzy poziomy położenia bazy materac (na wysokości od podłoża odpowiednio: 28,1cm; 44,1cm; 56,9cm).

 

Kiedy materac mamy już na samym dole, możemy zdemontować cały bok łóżeczko i zrobić z niego sofę/łóżko. Na początku możemy zamontować barierkę zabezpieczającą żeby nasze dziecko w nocy podczas przekręcania się nie wypadło z łóżeczka. Łóżeczko Good Night posłuży naszemu maleństwu aż do 5/6 roku życia. Dzięki temu można powiedzieć, że oszczędzamy zakup jednego łóżka. A dlaczego oszczędzamy? A dlatego, że jeśli kupimy na początku inne łóżeczko dla naszego dziecka posłuży nam ono max do 2 roku. Jednak wtedy maleństwo jest jeszcze stanowczo za małe na „normalne” łóżko 90×200 więc kupujemy tzw. przejściowe. Kiedy wyrasta z „przejściowego” wtedy dopiero kupujemy w większy rozmiarze.

Przy łóżeczku Good Night od Bellamy jest zupełnie inaczej…kiedy dziecko wyrasta już niego mając to 5/6 lat  możemy już  z czystym sumieniem i spokojem kupić łóżko w „normalnym” rozmiarze , np. 90x200cm gdyż nasze dziecko jest już na tyle duże.

 

Wykonanie łóżeczka Good Night Bellamy

Wszystkie elementy łóżeczka wykonane są z antyalergicznych, certyfikowanych materiałów bezpiecznych dla dziecka.

Łóżeczko wykończone jest  specjalnie wyselekcjonowaną farbą od włoskiego dostawcy, która ma wyjątkowe funkcje utwardzające, przez co meble są odporne na dwa typy uszkodzeń:

– chemiczne:  chroni przed działaniami cieczy typu woda, mleczka i inne detergenty

– mechaniczne:  chroni przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami,  powstałymi w skutek użytkowania mebli.

Łóżeczko Good Night wyprodukowane jest z litego drewna (buk) w połączeniu z wysokiej jakości płytą MDF i płytą laminowaną. Lakierowane na kolor delikatnej bieli (PURE).

Łóżeczka Good Night znajdziecie na http://lullaby.com.pl/kategoria-produktu/pokoj-dziecka/meble/good-night/

TAGI: Łóżeczko Good Night Bellamy, Łóżeczko Good Night Bellamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X