Jak zdemontować tapicerkę wózka Greentom do prania?

Jak zdemontować tapicerkę wózka Greentom do prania?

 • Opublikowane przez: Lullaby
 • /
 • Kategorie: Newsy
 • |
 • Ilość komentarzy: 2

Pranie tapicerki wózka Greentom

Wychodząc naprzeciw Waszym pytaniom postanowiliśmy nagrać kolejny film instruktażowy jak zdemontować tapicerkę wózka Greentom do prania 👍

Na filmiku pokazujemy wózek Greentom Classic , ta sama jednak zasada demontażu dotyczy również modelu Reversible 😊👍 Nie jest to nic trudnego 🙂 Jak zobaczycie na filmiku trwa to dosłownie chwilę. Jednak musicie pamiętać, że tapicerka Classic mieści się  tylko do pralek z wkładem 8kg. Do mniejszej nie da się jej niestety zmieścić 🙁  Materiał reversible mieści się juz nawet do mniejszej pralki. Tapicerkę możecie również uprać sami używając do tego szczoteczki. Często pytacie czy można wyjąć z pleców te usztywnienia – nie, nie da się tego zdemontować 🙂 Właśnie przez nie, nie można zmieścić w mniejszej pralce tapicerki z wózka Greentom Classic ;/ Tapicerke można prać w pralce,najlepiej w temperaturze 30’C , bez wirowania. )Wirowanie na własną odpowiedzialność 😉

A teraz zapraszamy do obejrzenia 😉

 

A teraz kilka słów o firmie Greentom…

Greentom to nowa generacja wózków dziecięcych. Wózki tej firmy to innowacyjne i niezwykle lekkie produkty. Całe wykonane są w z tworzyw sztucznych pochodzących z odzysku. Wózek ten dostępny jest w trzech wariantach dostosowanych do wieku dziecka .Wózek Greentom rośnie razem z małym pasażerem. Jest dostępny w wersjach: Carrycot (dla noworodków), Reversible (dla małych odkrywców) oraz Classic (dla przedszkolaków).  Dzięki uniwersalnej ramie można łatwo przekształcić wózek na inny model.

GREENTOM KOCHA NASZĄ PLANETĘ

Wózki firmy Greentom to przyszłościowe produkty, które są wytwarzane w całkowicie ekologiczny sposób-powstają z recyklingu. Firma Greentom wierzy, że mniej to znaczy więcej. Wszystko tam zaczyna się przy stole kreślarskim, gdzie każda z części produktu jest optymalizowana do maksimum. Efektem końcowym jest najwygodniejszy oraz najbardziej ekologiczny wózek spacerowy na świecie -dostępny w bardzo przystępnej cenie.
Misją firmy jest wytwarzanie w 100% ekologicznych produktów,tak aby świat i przyszłość dzieci malowały się w nieco (a może nawet znacznie) bardziej ekologicznych barwach.Marka Greentom wierzy, że mniej znaczy więcej.

TAGI: Czyszczenie wózka Greentom, Czyszczenie wózka Greentom, Czyszczenie wózka Greentom

Komentarze (2)

 • Jessica Odpowiedz

  Lepiej postępować według tych zaleceń, żeby niczego nie zepsuć.

  7 sierpnia 2017 at 09:14
 • Alicja Odpowiedz

  witam serdecznie,
  czym Pan odpimna tapicerke z siedziska jakis specjalny plastik jest do tego?

  8 marca 2018 at 13:36

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X